Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

prizm LC.jpg

Центр Мовної Підготовки - Новини

ЄВІ.jpg

До уваги усіх, хто планує вступати до магістратури!

Запрошуємо вас до Центру мовної підготовки на курси підготови до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови.

Курс розраховано на 5 місяців. Заняття ведуть провідні фахівці кафедри.

Початок занять: 1 грудня 2021 року.

За довідками звертайтеся на кафедру

Корпус 7 (по вулиці Олеся Гончара), поверх 6, ауд. 7/601, 7/607 - 609.Шановні друзі, ми раді запросити вас на засідання Клубу дебатів, що його створено на базі Центру мовної підготовки кафедри іноземних мов НТУ «Дніпровська політехніка» Керівник клубу - Ірина Анатоліївна Іванченко. Більше інформації - тут 


Протягом жовтня 2016 року слухачі ЦМП мали змогу вдосконалювати свою англійську за допомогою професора Університету штату Канзас (США) Стейсі Хатчінсон.

Більше про роботу проф. Хатчинсон - на сайті кафедри. ЇЇ оцінка діяльності Центра та враження від співпраці - на сторінці відгуків.30 жовтня викладачі кафедри Д'ячок Н.В., Сухова В.В. та стипендіат програми Фулбрайта - Брайан Чанг провели майстер-клас з читання сонетів Уіл'яма Шекспіра. Сонет 123 набув нового подиху, інтонацій та почуттів. Кожен виступаючий намагався передати особливе відчуття цих відомих рядків англійської поетики.30 жовтня 2014 року Театр англійської драми презентував нову виставу "Приборкання норовливого". Молоді, але вже досвідчені актори, запропонували авторську версію відомої п'єси Уїл'яма Шекспіра. У виставі прийняли участі студенти нашого університету Юлія Свешнікова, Валентин Мартищенко, Павел Слєпченко, Валерій Безкоровайний, Юлія Данещук та Олександра Саітова, які відомі нам по вдалим виставам.28 жовтня 2014 року студенти Центру мовної підготовки прийняли участь у виставах, які пройшли у рамках відсвяткування 80-ти ліття  кафедри іноземних мов. Наша талановита молодь показала авторський спектакль "Why we dream". У  постанові зіграли студенти В.Воробьова, Н. Кліменко, А.Кононенко,  А.Рукавєць, А.Швидько, А.Гайчук, А.Лахвінець, Н.Мекшун, А.Храпал та Я.Кібкало. 

Завдяки творчій роботі режисера-постановника та автора спектаклю П.Єгоровій вистава перетворилася у яскраве та поетичне видовище, чим здобула шалені та тривалі оплески.

Інша постанова "Красуня та чудовисько" привернула увагу яскравим, надзвичайним та містичним сюжетом. Класична дитяча казка були перетворена у хвилюючу дію. Напруга трималась у глядачів до самого останньго моменту вистави. 


У Центрі мовної підготовки НГУ 17 лютого 2014 року всі бажаючі мали можливість відвідати презентацію Аліси Бражник, студентки групи МН-10-4, яка побувала в США за програмою обміну. «Global UGRAD» ( The Global Undergraduate Exchange Program).

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Програма надає можливість студентам бакалаврату навчатися протягом одного академічного року в університетах США.

1891201_422013911277940_279870738_n.jpg

Вимоги до кандидатів прості: вік більше 18 років; студент (1-3 курсу); знання англійської мови (на рівні вище середнього); наявність закордонного паспорту. 

Програма дає можливість навчатися цілий рік за кордоном (а саме - в США ) за вашою спеціальністю, яку ви самі обираєте. Вибір напрямів досить великий: бухгалтерський облік, сільське господарство, антропологія, біологія, бізнес, хімія, інформатика, кримінальне судочинство, право, економіка, інженерія, менеджмент, геологія, міжнародні відносини, журналістика, фізика, політологія, психологія, соціологія та інші.

Аліса розповіла, що це унікальна можливість відвідати США, отримати сертифікат про навчання, підвищити рівень знання мови, знайти нових друзів, дізнатися про інші культури. Крім того, програма включає в себе досить багато цікавих завдань, які необхідно виконати додатково. Наприклад, 20 годин волонтерської роботи. Це можуть бути абсолютно різні сфери: робота в дитячих будинках, у садочках, помічником на концерті тощо. За кожну годину роботи необхідно відзвітувати своєму куратору з фотографіями.

А ще варто згадати про цікавий захід, на якому всім представникам різних національностей дається можливість розповісти про свою Батьківщину. Ви можете співати, танцювати, приготувати національні страви або просто показати презентацію, головне, щоб було цікаво.

У свій вільний час студенти можуть відвідувати всілякі концерти, виставки, матчі. До того ж, вам виплачуватимуть стипендію, яку ви можете витрачати на власний розсуд. Всі відвідані вами заходи відзначаються штампами в спеціальному паспорті. Він відображає всю вашу діяльність і є свідченням того, що ви отримали певні навички та культурно збагатилися .

1656294_422013571277974_1157922085_n.jpgВажливою перевагою також є те, що студенти мають змогу проходити стажування на протязі другого семестру. 1508508_422013254611339_642021279_n.jpg 

Програма також гарантує забезпечення вас житлом і харчуванням. Комфортабельні і сучасні гуртожитки розташовані тільки на території кампусу. Працюють комп'ютеризовані бібліотеки.

Після закінчення навчання, ви повинні відразу ж повернутися до рідної країни.

Отже, якщо ви маєте бажання взяти участь у даній програмі, для цього необхідно: 1.Подати заяву на сайті www.irex.ua. 2. Скласти міжнародний іспит TOEFL. 3. Пройти інтерв'ю. Останні два пункти виконуються, тільки за умови, якщо ви пройшли перший тур (подача заяви). Якщо ж ви його пройшли, то вам обов'язково зателефонує представник програми і запросить на іспит та інтерв'ю, які проходять у Києві. Строки подачі заяви у цьому році – не пізніше 17:00 28 лютого. Більш детальну інформацію можна знайти на вищевказаному сайті. Дякуємо Алісі Бражник за цікаву презентацію про прекрасну можливості навчання за кордоном.

Катерина Піяк  студентка групи МН - 12 – 02


 

У кожного є мрії!

    Мрія може бути одна на все життя, їх може бути дві або три, а може і незліченна кількість. Головне те, що мрії є у всіх людей без винятку. Одні навіть не замислюються над цим, а інші не уявляють собі і дня без «польоту в мріях». Виходячи з усіх наявних в головах людей бажань, можна зробити висновок, що, перш за все, всі хочуть бути щасливими. Людина свідомо чи несвідомо кожен день робить щось, що приносить в її життя хоч крапельку щастя, що хоч на маленький крок наближає її до мрії. Дуже часто люди засуджують один одного і просто не розуміють, що та чи інша дія, явище чи річ необхідні людині для щастя. І в таких ситуаціях часто виникають питання: «А навіщо? А чому? А для чого?» Саме такі питання неодноразово чули на свою адресу актори Театру англійської драми та учні Центру мовної підготовки (НГУ). Молодь, не дивлячись на різницю у віці, на відмінності у спеціальностях і на абсолютно різні погляди на життя, все ж мають (як мінімум) дві об'єднуючи їх речі: любов до іноземної мови і театру. Як вони відповідають на вищезазначені питання з приводу їх участі у виставах ?

IMG_0388.jpg

«Гра в театрі дарує емоції, від яких дух захоплює і ти відкриваєш в собі нові можливості, про які до цього навіть не здогадувався. Ті почуття, які відчуваєш під час гри в спектаклі неможливо описати словами, їх можна тільки прожити і відчути кожною клітинкою своєї душі. Це величезне щастя - дивитися в очі глядачів і розуміти, що вони відчувають те ж, що і ти; що вони повірили кожному твоєму слову, кожному прожитому почуттю. Найкраща нагорода для актора - бути зрозумілим глядачем. А хлопці, з якими береш участь у виставі - це по-справжньому особливі люди. Завдяки їм починаєш себе відчувати по-іншому, тому що їх віра робить тебе сильнішим і вселяє впевненість у те, що все неможливе завжди стає можливим. Особливо важливо зберегти і подарувати своїм товаришам ту іскорку емоцій, яка змушує кожного прагнути більшого, до прекрасного. Інакше, навіщо ж людині дається щастя, якщо його не з ким розділити. Важливий кожен мить, проведений на сцені. І наше головне завдання, як акторів, зробити його особливим і незабутнім. І, по-моєму, нам це вдалося» (Юлія Свєшнікова )

IMG_0412.jpg

«Я беру участь у постановці вистав вже другий рік, і для мене це завжди море емоцій, натхнення і радості. Для мене велика честь стояти на одній сцені з друзями, з якими ми здружилися під час вистави. Перевтілюватися в образ, підвищувати свій рівень англійської і займатися тим, чим тобі цікаво - все це втілюється в нашому Театрі англійської драми. Ось чому мені подобається бути учасником театру, тому що ти розкриваєш свій внутрішній світ» (Олександра Саітова )

IMG_0484.jpg


«Кожен день навчання, дім, робота і т.д. А приходиш в театр і роби, що хочеш і як хочеш, будь тим, ким не можеш дозволити собі бути в реальному житті. Спробуй прожити життя того, кого хотів би прожити, і можливо зрозумієш, що твоя набагато краще. Зіграй так, щоб глядачі повірили і задумалися, бо немає безглуздих сцен, вистав, ролей. Поділися частинкою своєї душі. І ось тоді настає щастя, яке мало з чим можна порівняти. Хлопці, які ще вчора, може бути, були чужими, сьогодні вже хвилюються один за одного, як за своїх рідних. Ось чому я брав участь у виставі і чому я взагалі люблю театр» (Валерій Безкоровайний)

«Участь у виставі, насамперед, дала можливість проявити себе з іншого боку. Це чудовий шанс відкрити в собі нові таланти. Цей театр згуртував наш колектив і, звичайно, поповнив духовний і словниковий запас» (Андрій Парфененко )

«Всі чудово знають, що вчити англійську можна довго і в кінцевому результаті не заговорити. Участь у виставі додало рішучості, а також пропав страх в розмові і формуванні своїх думок іноземною мовою, що значною мірою вплинуло на впевненість у собі і підвищило стимул вивчати мову» ( Арсеній Ячменев )


  «Навчаю англійську досить довго, але більш чудового досвіду, ніж участь у театрі англійської драми у мене ще не було! Після вистави я навчився запам'ятовувати великі тексти, говорити з різним емоційним забарвленням і кооперувати з різними людьми, навіть в самих неординарних ситуаціях. Загалом, море нових пізнавальних речей і яскравих вражень забезпечено!» (Олександр Гусаревич )


  «Емоції! Це перше, що я виділяю зі списку всього того, що я отримую під час участі в спектаклях. Вистава - це не тільки 15-20 хвилин на сцені; це репетиції, на яких є можливість поспілкуватися і посміятися з чудовими людьми; це підготовка декорацій і костюмів; це твоя роль, про яку ти думаєш весь вільний час. Вистава - це суперечки, жарти, можливість проявити себе і знайти друзів, і це емоції. Що ще, як не таку частину свого життя, захочеться запам'ятати і розповісти потім друзям, рідним і близьким? Можливість саме такого вивчення англійської мови мені шалено подобається. Це все робить мене щасливою, а бути такою і є моя мрія» (Катерина Пияк )


В очевидь, що і у цих хлопців є мрії, цінності та пріоритети. Участь у спектаклях Театру англійської драми робить їх щасливіше, радісніше і успішніше. Не боятися публіки, знати іноземну мову, бути комунікабельним і швидко реагувати на зміни - це те, що отримують ці люди, що допоможе їм у подальшому житті, це їх маленький життєвий успіх. Мрійте і будьте щасливі!


Катерина Піяк  
студентка групи МН - 12 - 02Кожна людина заслуговує бути щасливою!


каждый человек 1.jpgТеатр англійської драми, який знаходиться в Центрі мовної підготовки при НГУ, працює вже не один рік. Багато учасників насолоджувалися можливістю грати в яскравих постановах, які проходять два рази на рік.19 грудня 2013 відбулась одна з таких вистав, одне з чудових шоу, яке було поставлено студентами НГУ та учнями ЦМП. Молодь, задіяна у цій події, із задоволенням і відповідальністю поставилась до всього, що відбувається і в результаті добилась успіху. Були показані три невеликих вистави: "A Harlem Tragedy" («Гарлемська трагедія» О.Генри), "Super dead man" ("Супер мертва людина" Д.М.Ларсон) і "Fahrenheit 451" ("451 градус по Фаренгейту" Рей Бредбері ).

Позитивні емоції, що зачаровують дух, враження, нові почуття випробували на собі актори театру. Кожен з учасників індивідуальний, але абсолютно всі зійшлися на думці, що, перш за все, театр робить їх щасливими. Як відомо, щастя вкаждый человек 2.jpg дрібницях, тому Театр англійської драми запрошує всіх бажаючих прийняти участь в постановці спектаклів. Побудьте акторами, знайдіть нових друзів, наберіться позитивних емоцій і станьте ще на крапельку щасливішими. 

Катерина Піяк 

студентка групи МН-12-02     сессияЗ 23 грудня почалася зимова сесія у Національному гірничому університеті. Як завжди, це важка пора для всіх студентів, а також викладачів. Центр мовної підготовки продовжує свою роботу в цей час. І ми бажаємо побільше «автоматів» та якнайшвидшої здачі іспитів і заліків!19 грудня студенти Центру мовної підготовки показали черговий виступ, представивши глядачам знаменитий роман «451 за Фаренгейтом» Рея Бредберрі. Перед самим спектаклем хлопці привітали всіх присутніх глядачів з наступаючим Новим роком і побажали всіх благ, відмінного проведення зимових свят та успіхів на Рей Бредберіжиттєвому шляху. Гаряча атмосфера вистави, яскрава гра акторів, незгасний інтерес глядачів - все це підтримувало накал виставиCAM00789.jpg на високому рівні. Наприкінці вистави С.І. Кострицька, завідувачка кафедри іноземних мов і директор Центру мовної підготовки, високо оцінила акторську роботу студентів, побажала успіхів у подальших виступах і творчому розвитку. З радістю чекаємо нових студентів у нашому Центрі для підвищення свого рівня англійської мови!   

17 грудня відбувся спектакль, організований студентами нашого Центру. Глядачі, в особі батьків, викладачів і школярів, змогли гідно оцінити спектакль «Великий Гетсбі» (за твором Ф.С. Фітджеральда, знаменитого американського новеліста), який проводився повністю англійською мовою протягом цілої години. Юні актори блискуче виступили, вразивши глядачів легкістю гри, витонченістю володіння англійської мови і повним зануренням в атмосферу театру. Бажаємо подальших успішних виступів студентам нашого Центру та нових надихаючих вистав. Запрошуємо на нові виступи нашого театру при Центрі мовної підготовки! 

Слухачi ЦМП - люди неординарнi. Час вiд часу ми будемо знайомити вас з деякими з них. http://www.nmu.org.ua/upload/medialibrary/a95/a953e97a8cf2c2b28b100f72c4be73fa.jpg

Студент-маркетолог НГУ Василь Лук’яненко займається BMX-cпортом – виконанням трюків на спеціальних велосипедах. Вiн бере участь у багатьох змаганнях в Україні та за кордоном i гiдно представляє наш внз. У квiтнi 2013 року ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив Василеві Лук’яненку медаль «За заслуги перед університетом». Перейти на сторiнку.

Читайте на нашому сайтi - iнтерв'ю з Васею Лук'яненко.


В центрi мовної пiдготовки пройшла зустрiч з М. Бочевою, студенткою п'ятого курсу факультету інформаційних технологій, яка стажувалась в США. Подробицi - в iнтерв'ю, яке взяла у Марii слухачка Центру Юлiя Данiщук  Перейти на сторiнку 


P1060539.JPG

CR-club це Клуб креативного та критичного мислення.

CR – це також скорочення англійських слів conditioned reflex(зумовлений рефлекс).

Сама назва говорить за себе – на наших засіданнях ми вчимося виходити за рамки зумовлених рефлексів, нав’язаних нам суспільством. Ми вчимося критично думати, креативно діяти.

P1060575.JPGЯ кажу «ми», бо я, Марія Леонідівна Ісакова, директор цього клубу, також вчуся разом з вами. Вчуся бачити світ таким, який він є, діяти так, як мені підказує здоровий глузд та інтуїція.


Запрошуємо на наші засідання!

Наступне засідання CR-club відбудеться 8 листопада о 16.50 в ауд. 7/604


Центр мовної підготовки при кафедрі іноземних мов ДВНЗ "НГУ" проводить

розширене засідання клубу «Мандруємо Україною та світом»

за темою «Україна та світ: діалог людей і культур»

за участю викладачів з США, студентів з Анголи, Монголії, Перу, Йорданії 

В програмі:

- виставка книг з родинної бібліотеки ректора НГУ, академіка НАН України, професора Геннадія Григоровича Півняка і Заслуженого журналіста України Галини Андріївни Півняк;

- презентація книги «Присмак волі» літератора Володимира Андрійовича Кільченського (Гузенка);

- майстер-клас Заслуженого майстра Петриківського розпису Гаркавіної Тетяни Анатоліївни;

- конкурс «Як добре ви знаєте Україну?»;

- інсценізація «Звичаї українського народу» (Центр культури української мови ім. Олеся Гончара);

- знайомство з українськими стравами: майстер-клас – конкурс «Ліплення вареників» (проводить доцент кафедри історії та політичної теорії Ірина Костянтинівна Цюп’як);

- виступи іноземних студентів.

Зустріч проводиться 18 квітня 2012 року о 17:00.

Місце проведення: кафедра іноземних мов, 7 корпус,  6-ий поверх.

 ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!


P1050708.JPG


Запрошує Клуб "Мандруємо Україною та світом"  

14.03.2012 о 17:00 Штефан Зеннхен запрошує членів Клубу, а також всіх бажаючих на зустріч, присвячену культурі Німеччини. Вікторина з призами для переможців, можливість поспілкуватися англійською та тепла й дружня атмосфера - гарантовані.

ST Senh.png

 


Зустрічаємо Новий 2012 рік

27.12.2011  в Центрі мовної підготовки при кафедрі іноземних мов НГУ  було організовано Новорічний вечір.ny.jpg

Cтуденти Національного гірничого університету, учні спеціалізованої школи № 67 еколого-економічного профілю, учні ЗСШ №45 та їх батьки взяли участь у святкуванні Нового 2012 року. 

Свято нікого не залишило байдужим.

Вистави «Приборкання норовливої» та  «Дванадцята ніч» за Вільямом Шекспіром, які  підготували слухачі Центру мовної підготовки та студенти факультету менеджменту, по-справжньому вразили глядачів. Ніхто не очікував від звичайних студентів такого запалу емоцій та відчуттів на сцені. Було усе: і палке кохання і розчарування, і навіть поєдинок. Глядачі ніби на годинку перенеслись у часи Шекспіра, бо кожна деталь нагадувала про ті часи. А щоб додати родзинку до вистав, дію супроводжували найвідоміші пісні сучасності.

Відгуки про виставу можна прочитати ТУТ

ny3.jpg


Батьки, бабусі та дідусі учасників свята несподівано для себе та своїх дітей також взяли активну участь у святі. Їм було запропоновано майстер-клас з викладання лексики за темою «Новий рік та Різдво».


Вистави, майстер-клас, конкурси, вікторини... Свято вийшло розважальним та пізнавальним, веселим та корисним водночас. Маємо надію побачити багатьох з його учасників серед студентів НГУ у новому 2012 році.  


у 2011 році

- слухачами Центру підготовлено прем’єрну виставу «Сон у літню ніч» за Уільямом Шекспіром для учасників VI Міжнародного форуму студентів «Розширюючи обрії» (квітень 2010 р.)

- цілу низку заходів було організовано та проведено з нагоди 6-го міжнародного студентського форуму «Розширюючи обрії», зокрема: святковий концерт-нагородження за кращі презентації; семінар «Дій та вчись!»; «Кухні народів світу» тощо. Для іноземних учасників форуму студентами було організовано та проведено екскурсію містом.

- у Центрі мовної підготовки навчалося 106 слухачів.

Серед них 85 студентів ДВНЗ «НГУ», 7 студентів ВНЗ Дніпропетровська, 5 аспірантів та співробітників НГУ, 9 сторонніх слухачів.

- у Центрі мовної підготовки працювали Кострицька С. І., зав. каф. ін. мов, проф., доценти кафедри іноземних мов Швець О. Д., Поперечна Н.В., Зуєнок І. І., ст.. викл. кафедри  Губкіна В. В., викладачі кафедри іноземних мов  Ісакова М. Л., Тихоненко В. В., Нечай Н. М.,  асистенти Гриценко Є В., Валюшко В. Є.  

- робота викладачів Центру була спрямована на підвищення рівня мовної підготовки слухачів завдяки використанню сучасних підходів до викладання іноземних мов та впровадженню в навчальний процес нових методичних матеріалів.

- в Центрі регулярно проводились освітньо-виховні заходи для студентів НГУ: зустрічі з переможцями міжнародних конкурсів на навчання за кордоном, випускниками НГУ, які працюють в міжнародних компаніях, зустрічі з представниками (студентами та викладачами) різних закордонних вищих учбових закладів, представниками міжнародних компаній  

  • Пітером Шальком, експертом з автомобільного бізнесу, Голландія (січень 2011); Ольгою Самусею, студенткою факультету менеджменту Варшавського університету (травень 2011);
  • Наталією Четверик економістом/консультантом Всесвітньої організації OECD «За співробітництво та розвиток» (травень 2011); зі студентами Вищої школи банкової у Вроцлаві (квітень 2011);
  • Майклом Клінглером, викладачем англійської мови Університету Франклін (Огайо, США) (квітень 2011);
  • викладачами проекту з лідерства Нєха Пхассін, Сайрес Захєді, Наташа Петерсен, Сукх Бір Гіревал (Школа бізнесу, Онтаріо, Канада) (травень 2011);
  • Крістофером Гловером, Канада, представником міжнародної корпорації з пошуку, розвідки та добутку газу з нетрадиційних джерел «Bas Gas» (Австралія) (квітень 2011);
  • представником компанії «Карбона Енерго», дочірньої компанії «Bas Gas» Думенко Сергієм Сергійовичем (квітень 2011).

- кожного місяця відбувалися засідання клубу «Мандруємо Україною та світом», присвячені тій чи іншій країні: Німеччина (Стефан Зеннхенн), Туніс (Дарія Скрипкіна), Узбекістан (Надир Карімов), Великобританія (Пітер Ван Бреда, психолог), Канада (Рене Штайн, викладач ІТ, Саскічеван), Іспания (Франциско Азеведо, студент Університету Мадейра), Голландія (Володимир Тюренков, студент магістратури “Business Studies” Університету Амстердама), Угорщина (Н. Четверик, Центральний Європейський Університет).

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт